Підприємство займалося продажем сільгосптехніки та додаткового обладнання.

За клопотанням прокуратури у Києві заарештовано та передано до АРМА 26 одиниць техніки, комплекс будівель та 5 га землі, що належать російському підприємству. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Слідчими було встановлено, що на території України здійснює свою діяльність підприємство, яке спеціалізується на продажі сільгосптехніки та додаткового обладнання, директором та кінцевим бенефіціарним власником якого є підприємці країни-агресора.

Під час слідства, розпочатого за ч. 3 ст. 110-2 КК України, на території згаданого підприємства проведено огляд, у ході якого вилучено 26 одиниць транспортної техніки на загальну суму понад 30 млн гривень.

Наразі за клопотанням Київської міської прокуратури транспортні засоби, земельна ділянка площею 5 га орієнтовною вартістю 6 млн. грн. та комплекс приміщень площею 6 тисяч кв. м вартістю понад 120 млн грн., що належать зазначеному підприємству, заарештовано та передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів” — йдеться в повідомленні.

Загальна вартість заарештованих активів становить понад 150 млн гривень.

Правоохоронними органами організовано процес фактичної передачі вказаних активів АРМА.

Фото: Фейсбук