Постановниками сценічних читань виступили режисери з США, Португалії, Польщі та України.

Про це повідомили на сторінці заходу “Україна. Війна. Тексти”.

У повідомленні зазначили, що у Києві драматурги прочитають 9 нових п’єс про війну українською та англійською мовами. Постановниками сценічних читань виступили режисери з США, Португалії, Польщі та України.

Так, 28 травня читатимуть українською мовою п’єси «Руський Воєнний» Ігоря Білиця, «24 години 24 лютого» Ніни Захоженко, «Обісцянний БТР» Оксани Гриценко та «Чи я застарий для війни?» Володимира Сердюка.

Також, 29 травня заплановані читання англійською мовою: «Тополь-М летить у кішку Брошку» Лєни Лягушонкової, «Робінзон» Віталія Ченського, «Уламки і пазли» Ольги Мацюпи, «Садити яблуні» Ірини Гарець, «Словник емоцій воєнного часу» Олени Астасьєвої.

Захід організовує українська спілка театральних діячів та театр ProEnglish Theatre. Після читань влаштують обговорення з експертами та глядачами. Заходи відбудуться у ProEnglish Theatre Hub за адресою вулиця Смоленська, 3. Початок о 15:00. Щоб потрапити на подію, потрібно зареєструватися за посиланням. Також запланований стрім на сторінці ProEnglish Theatre у Facebook.

Організатори зауважили, що частина від зібраних коштів піде на підтримку мистецької спільноти, решта – на потреби ЗСУ.

Фото: Фейсбук