Штраф за таке порушення складає від 1020 грн до 1700 грн.

Патрульні столиці контролюють дотримання правил зупинки та стоянки на місцях для осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба поліції.

Повідомляється, що патрулюючи у Печерському та Подільському районах міста, велопатруль побачив авто, припарковані на місцях для осіб з інвалідністю. Патрульні склали на водіїв адміністративні матеріали.

Нагадуємо: згідно з частиною 6 статті 122 КУпАП, зупинка чи стоянка транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки), а так само створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів, неправомірне використання на транспортному засобі розпізнавального знака “Водій з інвалідністю” — тягнуть за собою накладення штрафу від 1020 грн до 1700 грн.” — йдеться в дописі.

Фото: Фейсбук