Так, протягом тижня на Стіні Пам’яті загиблих у російсько-українській війні облаштують нову порожню секцію. Кияни зможуть самі кріпити на ній фото загиблих.

Секцію на мурах Михайлівського Золотоверхого монастиря зроблять зі спеціального композитного матеріалу, щоби світлини міцно трималися і їх не зривав вітер. Бажано розміщувати світлини форматом не більш як 10-15 сантиметрів у висоту, з прізвищем, ім’ям та по батькові, датою народження та датою загибелі, згідно зі свідоцтвом про смерть. Також варто скорочено вказувати звання та підрозділ, в якому служив герой. Фото має бути обов’язково заламіноване. Організатори проєкту Стіна Пам’яті планували, аби стіна більше не наповнювалася.

«Всі розуміють, що будуть втрати, війна триває, але міркували завершити меморіал символом світлої надії. Не склалося», — зазначав волонтер Павло Нетьосов.

Надалі Стіну планують переробити, щоб вмістити портрети всіх героїв. Під час переформатування використають дані зі світлин, які люди розміщуватимуть на новій секції.

Фото: Фейсбук