Про це повідомляє Центр протидії корупції.

«Сьогодні вночі було підпалено будинок голови правління ЦПК Віталія Шабуніна. Ці фото – свідчення того, що влада не може захистити громадських активістів», – йдеться у повідомленні.

Пожежа сталася на вулиці Ентузіастів 16а, будинок 4 (метро «Славутич»)

За словами ЦПК, постраждалих немає: Віталія з сім’єю не було вдома, а батьки встигли вибігти – сусідка почула вибух і побачила, як спалахнув вхід.

Сьогодні вночі було підпалено будинок голови правління ЦПК Віталія Шабуніна. Ці фото – свідчення того, що влада не може…

Опубліковано Центр Протидії Корупції Середа, 22 липня 2020 р.

Віталій Шабунін на своїй сторінці у Facebook  написав, що два тижні тому газова служба перевіряла у будинку лічильник.

«Спеціально для Аваківських експертів: рівно два тижні тому газова служба перевірила лічильник і всі з’єднання. Запрошую журналістів побачити все на власні очі сьогодні о 13:00. Хочемо вкотре нагадати про неспроможність влади захистити громадських діячів. Адреса: 16-а Ентузіастів, буд 4. Це 15 хв від метро Славутич (НЕ Русанівські Сади). Як християнин благословляю виконавців і замовників. Останнім дякую за мотивацію працювати ще більше», – написав Шабунін.

На фото мій підпалений сьогодні вночі дім. Ніхто не постраждав: нас з дітьми не було, а батьки встигли вибігти….

Опубліковано Vitaliy Shabunin Середа, 22 липня 2020 р.

Нагадаємо, вчора – 22 липня – у Дарницькому районі спалили автівку колишнього співробітника Верховної Ради – В’ячеслава Масонського.

Фото: Facebook