Вже з 2 травня розпочнеться прийом заяв на наступний навчальний рік.

Про це повідомила директорка департаменту освіти й науки КМДА Олена Фіданян в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

За її словами, навчальні заклади завершують навчальний рік 31 травня. “Заклади про це все знають. Зараз усі працюють у дистанційному режимі та до цього нас привчив ковід, тому все в нас налагоджено і майже усі діти вийшли з нами на зв’язок. Більшість дітей знаходиться у Києві та регіонах Київської області, інші за кордоном”, – розповіла директорка департаменту.

Вона зауважила, що вже розпочалася підготовка до нового навчального року. Зокрема, вже з 2 травня розпочнеться прийом заяв на наступний навчальний рік. Олена Фіданян додала, що усі учні 11 класу отримають свідоцтво про повну середню загальну освіту до 14-15 червня. Проте це не залежить від закладів освіти, а лише від центрів, які виготовляють документи.

“Ми плануємо розпочати 1 вересня процес в очному режимі. Якщо буде продовжуватися небезпека, то ми плануємо змішане навчання. Зокрема, повернення до навчальних закладів учнів початкових та частково середніх класів”, – наголосила директорка департаменту освіти.

Вона зазначила, що усі діти будуть переведені до наступного класу. Адже програми будуть регулюватися у вересні, і учні будуть повторювати вивчене у попередньому класі.

Фото: pixabay