28 березня аварійні бригади ДТЕК повернули електропостачання для 82 000 родин на житлових масивах Борщагівка, Біличі, Виноградар та Вітряні Гори.

Вони були знеструмлені через пошкодження двох високовольтних ліній внаслідок бойових дій. Це сталося вже вдруге за останні дві доби. Аварійні бригади ДТЕК напоготові оперативно повертати світло в будинки жителів Києва, щойно на це буде дозвіл Збройних сил України та Територіальної оборони.

28 березня близько 10 ранку, внаслідок бойових дій, сталося повторне пошкодження двох високовольтних ліній, що живлять житлові масиви Біличі, Борщагівка, Виноградар та Вітряні Гори. За останню добу це вже друге пошкодження електричної лінії через бойові дії.

Для оперативного відновлення світла жителям столиці ДТЕК Київські електромережі задіяв 7 аварійно-відновлювальних бригад. Протягом трохи більше години електромонтери заживили домівки клієнтів на Виноградарі, Вітряних Горах та у Пущі Водиці й продовжили роботи з відновлення електропостачання на Борщагівці.

Станом на 18:20 світло повернули усім знеструмленим клієнтам. Загалом для 82 000 родин Києва.

Електромонтери ДТЕК разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших продуктів харчування та ліків, роблять усе від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах. 25 аварійно-відновлювальних бригад цілодобово на змінах вже 33 доби, щоб лагодити мережі столиці та виконувати аварійні заявки від клієнтів.

Фото: Фейсбук