Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

За даними слідства, на території міста Києва, Полтавської та Кіровоградської областей діє група осіб, яка, використовуючи торгівельні інтернет-платформи, «продавала» неіснуючі товари. А з початком збройної агресії РФ проти України вони «здавали в оренду» неіснуюче житло.

У ході слідства викрито одного з учасників цієї схеми – мешканця Київської області. Підозрюваний розміщував в інтернеті оголошення про оренду неіснуючого житла в західних областях країни. Отримавши авансовий платіж від громадян, які через військові дії були вимушені залишити свої домівки, він переставав виходити з ними на зв’язок, а грошові кошти привласнював. Наразі встановлено 8 потерпілих від такої схеми.

У ході обшуків за місцем проживання підозрюваного вилучено грошові кошти, мобільні телефони, флеш-накопичувачі та банківську картку.

Зловмиснику повідомлено про підозру за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Встановлюють інших учасників схеми.

Фото: Фейсбук