У ході судового процесу над російським військовим Вадимом Шишимаріним виступила вдова загиблого від рук окупанта Катерина Шеліпова.

Про це свідчить трансляція судового засідання.

Так,  жінка попросила довічне ув’язнення для Шишимаріна. Водночас вона не заперечує, щоб окупанта обміняли на бійців з Азовсталі. Вона на суді розповіла, як був убитий її чоловік.

За її словами, 28 лютого її чоловік Олександр Шеліпов зранку «поїхав дивитися на вирву». У цей час вона почула постріл, відчинила хвіртку свого будинку і побачила легковий автомобіль, у задньому вікні якого був Шишимарін з автоматом.

Після цього жінка сховалася та дочекалася, коли автомобіль поїде. Потім знову відчинила хвіртку і побачила свого чоловіка, він уже був мертвий. Вона додала, що її чоловік був одягнений у цивільний одяг.

Шишимарін у відповідь звернувся до жінки. «Я визнаю, що ви не зможете мене пробачити, але я прошу пробачення», – сказав окупант.

Нагадаємо, вчора під час засідання дружина вбитого також була присутня на засіданні під час якого Шишимарін повністю визнав свою провину. За даними слідства, 28 лютого 21-річний окупант убив беззбройного жителя смт Чупахівка Сумської області, який вів узбіччям дороги велосипед. Чоловік помер на місці, за кілька десятків метрів від свого будинку.

Фото: Фейсбук