Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова.

«Вже в лютому понад 800 шкільних команд змагатимуться з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черліденгу. У школах сформовані команди, які братимуть участь у районному етапі. Ці змагання не лише про фізичну культуру, адже спорт тренує не лише тіло. Спорт загартовує характер, допомагає соціалізуватися, об’єднує у спільноти друзів, покращує емоційний стан дитини та поліпшує загальне самопочуття, що особливо цінно під час війни. Тому важливо, аби спорт став трендом серед дітей і молоді, і саме на це спрямований проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», – прокоментувала Олена Говорова.

Сезон Спортивних шкільних ліг Києва 2023/2024 складається з чотирьох етапів (шкільний, районний, міський і всеукраїнський), фінальна (всеукраїнська) частина яких відбудеться в червні 2024 року.

Проєкт спрямований на розвиток фізичної культури і спорту в Києві, формування в молоді свідомої мотивації до здорового способу життя, стимулювання залученості дітей і молоді до шкільного спорту.

Усі змагання проходять із дотриманням безпекових вимог.

Амбасадоркою проєкту в столиці стала Ілона Гвоздьова – українська танцівниця, викладачка, переможниця телевізійного талант-шоу «Танці з зірками».

Слідкувати за перебігом змагань, познайомитись із командами та партнерами можна на сторінках проєкту в соціальних мережах: InstagramTikTokTelegram та Facebook.