Про це повідомили у Нацполіції Києва.

За словами начальника Головного управління Нацполіції Києва Іван Вигівський, протягом вихідних працівники поліції спільно з представниками військових комісаріатів перевірили діяльність 427 закладів. Також він поділився результатами рейдів.

Як відомо, з 23:00 у Києві громадянам без спецперепусток заборонено перебувати на вулиці. Тож щоб працівники закладів та відвідувачі встигли безперешкодно добратися додому до встановленого часу, Рада оборони Києва вирішила скоротити час роботи розважальних закладів до 22:00.

У результаті рейдів Нацполіція та військові комісари не виявили порушень громадськими закладами. Однак натрапили на багатьох громадян, які проігнорували обмеження та перебували на вулиці у цей час.

На порушників склали адміністративні матеріали. 119 громадянам представники військових комісаріатів вручили повістки, щоб перевірити їх перебування на військовому обліку.

З метою попередження роботи закладів громадського харчування, клубів, дискотек та місць масового відпочинку громадян у комендантську годину, такі заходи триватимуть й надалі,
– наголосив Вигівський.

У поліції в чергове закликали не нехтувати встановленими правилами та власною безпекою.

Фото: Відкриті джерела