Прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальні акти відносно колишніх управлінців КОДА за фактом службової недбалості, що спричинила державі збитки у сумі понад 132 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

«Починаючи з 2000-го посадовці Київської ОДА передали в оренду комунальному підприємству державну будівлю площею 1900 квадратних метрів по вулиці Великій Васильківській у Києві за пільговою ставкою в 1 гривню на рік», – йдеться у повідомленні .

З’ясувалося, що комунальне підприємство без погодження з регіональним відділення Фонду державного майна України здавало вказану будівлю у суборенду приватним підприємствам за ринковою вартістю, не сплачуючи державі як власнику цього майна різницю між суборендною та орендною платою.

СУДИТИМУТЬ ЕКСПОСАДОВЦІВ КИЇВСЬКОЇ ОДА, ЯКИХ ПІДОЗРЮЮТЬ У НАНЕСЕННІ 132 МЛН ГРН ЗБИТКІВ ДЕРЖАВІ Прокуратурою міста…

Опубліковано Прокуратура міста Києва Вівторок, 21 липня 2020 р.

За словами прокуратури, це нанесло збитки державі у вигляді ненадходження до бюджету орендної плати за користування державним майном на загальну суму понад 132 мільйони гривень.

За результатами слідства двом колишнім посадовцям Київської ОДА, які не вжили жодних заходів для розірвання невигідного для держави договору оренди, що призвело до нанесення збитків у розмірі 74 і 58 мільйнів гривень відповідно, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) КК України.

Обвинувальні акти скеровано до Печерського районного суду Києва.

Фото: pixabay.com