Про це заявили в “Укренерго”.

Відтак у Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях, а також в місті Києві введено графіки аварійних відключень електроенергії.

“Сьогодні, 5 листопада, зранку країна споживає електроенергії більше, ніж у робочі дні – четвер та п’ятницю. Через це, на жаль, графіків погодинних відключень для підтримки стабільної роботи енергосистеми недостатньо”, – ідеться в повідомленні.

Диспетчерський центр “Укренерго” надав операторам розподільчих мереж обсяги для обмеження електропостачання всіх категорій споживачів у вище зазначених областях та в столиці України. Через це дію графіків погодинних відключень в цих областях тимчасово припинено.

Відзначимо, що тимчасові контрольовані обмеження всіх категорій споживачів необхідні, аби зменшити навантаження на мережі, підтримати стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій. Крім того, в “Укренерго”  закликали українців “не полишати звички свідомо ставитись до споживання електроенергії, особливо в години ранкового та вечірнього пікового споживання”.

Фото: відкриті джерела