Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Ганна Старостенко, заступниця голови КМДА, зазначила, що після реконструкції відділення ЦЕМД №7 у Подільському районі стане одним із найбільших та найфункціональніших у столиці.

Наразі Київ спрямовує зусилля на розвиток і вдосконалення служби екстреної медичної допомоги, зокрема й на реконструкцію відділень КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва». Заступниця голови КМДА перевірила будівельні роботи у відділенні №7.

«Досвід останніх років показав, наскільки важливо, щоб екстрена допомога такого мегаполісу як Київ постійно розвивалась та вдосконалювалась. І це питання не лише швидкості, а і якості послуг для киян, справності карет швидкої допомоги, безпечних та зручних умов праці для медичних працівників», – пояснила пані Ганна.

Заступниця голови КДМА також наголосила, що реконструкція будівлі відділення екстреної медичної допомоги № 7 на просп. Свободи, 22 розпочалася нещодавно. На ці роботи бюджетом міста вже передбачено 30 мільйонів гривень.

«Аби забезпечити високу якість послуг, необхідно не просто відремонтувати приміщення, а й адаптувати його до сучасних вимог. Саме тому площа будівлі буде вдвічі збільшена за рахунок розширення цокольного поверху. Це дозволить обладнати його допоміжними приміщеннями, складом для медичних препаратів тощо. Адже це відділення надає екстрену медичну допомогу понад 200 тисячам мешканців Подільського району. За рік бригади відділення здійснюють понад 35 тисяч виїздів на виклики», – зазначила вона.

Водночас Михайло Терентьєв, директор КП «Інженерний центр», голова постійної комісії Київради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, наголосив, що наразі проводиться не просто ремонт Центру, а його реконструкція.

«Ми проводимо не просто ремонт вже існуючого закладу, у якому з 1986 року не виконувалося жодних робіт, а повністю реконструюємо Центр та збільшуємо його площу для ефективнішого функціонування медичної установи. У будівлі вже виконані демонтажні роботи та проведено мурування зовнішніх і внутрішніх стін. Зараз іде стяжка та прокладається опалення. Тим часом у прибудові виконується зняття родючого шару ґрунту та розробляється котлован майбутньої прибудови», – розповів він.

Цікаво, що наразі в Києві у складі КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва» функціонує 23 відділення в усіх районах міста. У середньому кількість виїздів на виклики в Києві складає 1500 на день.

Ганни Старостенко додала, що в межах розвитку мережі екстреної медичної допомоги міська влада також виділяє кошти на розширення автопарку карет швидкої допомоги та зміцнення матеріально-технічної бази підприємства.

Фото: КМДА