Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Я постійно кажу про те, що насильство не має статі. Близько 20% постраждалих від насильства – чоловіки. Перший чоловік днями скористався послугами кризової кімнати», – зазначила чиновниця.

18-річний хлопець потерпав від власної матері, яка має багаторічну алкогольну залежність. В черговий раз, коли матір була напідпитку та влаштувала бійку – він не витримав і звернувся за допомогою.

Хлопець має молодшу сестричку, якою вже кілька років опікується, бо матір взагалі не займається дітьми. Дівчинку вилучили правоохоронці.

«До речі, в той самий момент, матір навіть не вийшла з кімнати, в якій продовжувала пити зі своїми “друзями”. З дітьми зараз працюють психологи. Дівчинка під опікою Служби у справах дітей та сім’ї. Впевнена, що історія матиме щасливий фінал. Перший крок хлопець зробив – не змовчав і звернувся за допомогою», – розповіла Марина Хонда.

Цей випадок лише один із багатьох, які відбуваються навколо нас. Київ активно бореться з домашнім насильтсвом.

«Ми продовжуємо розбудовувати систему і цього року, плануємо відкрити ще один притулок для постраждалих. Вкотре закликаю усіх – якщо ви страждаєте від домашнього насильства – не мовчіть! Неважливо чоловік ви, чи жінка», – додала чиновниця.

Ви завжди можете звернутися за телефоном 15-00 зі стаціонарного або 044 272-15-00 з мобільного. Усі консультації та послуги є безкоштовними та анонімними.

До слова, на лівому березі Києва відкрили другу кімнату кризового реагування для постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Фото: Фейсбук