У Києві поліцейські зупинили автомобіль сина судді Київського апеляційного суду Валерія Фінагеєва. Чоловік був нетверезим, повідомляють Телеграм-канали.

Повідомляється, що машину сина Фінагеєва зупинили через несправний стоп-сигнал, а пізніше з’ясувалося, що водій має ознаки сп’яніння нетверезий. Таст на Драгері це підтвердив.

Також це нібито вже не перший подібний інцидент за участі сина Фінагеєва.

«У водія помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд показав 1,56 проміле, що в 7 разів перевищує допустиму норму. Далі, чоловік на ім’я Євгеній заявив, що його батько нібито суддя Київського апеляційного суду — Фінагеєв Валерій Олександрович. І продовжив, що в серпні 2021 року його вже оформляли п’яним за кермом, але його татові нібито все вдалося порішати. А потім ще додав, що порішає і цього разу» — йдеться в повідомленні.

КиївMedia намагається встановити подробиці інциденту.

Валерій Фінагеєв працює суддею з 2004 року, на посаді судді Апеляційного суду Київської області з 2010 року.

За інформацією «Наших грошей», Валерій Фінагеєв у декларації за 2015 рік приховав ведення будівництва маєтку під Києвом, придбання квартири своєю дружиною, а також факт користування автомобілем, який перебуває у власності іншої особи.

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики.

Фото: Телеграм