Двох чоловіків затримано, їм мають обрати запобіжний захід,

У столиці викрито та затримано двох осіб, причетних до незаконного збуту наркотичних речовин, вогнепальної зброї та боєприпасів (ч. 3 ст. 307, ч. 1 ст. 263 КК України). Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

За даними слідства, фігуранти незаконно зберігали за адресами свого проживання значну кількість автоматичної вогнепальної зброї, боєприпаси та наркотичні засоби.

За результатами проведених оперативних закупок зброї та обшуків за місцями мешкання та в автомобілі фігурантів правоохоронці вилучили предмет, схожий на кустарно виготовлений пістолет для відстрілу бойових патронів, предмет, схожий на револьвер, 2 запали для гранат марки УДЗ, 2 корпуси грани РГО, понад 200 набоїв різного калібру. Також у ході обшуків вилучено близько 160 гр. речовини, схожої на психотропну речовину амфетамін, 110 гр подрібненої речовини, схожої на канабіс, а також приладдя для зважування, засоби для фасування, мобільні телефони та грошові кошти” — йдеться в релізі.

Вилучені предмети та речовини направлені на дослідження. Зловмисників затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі обом зловмисникам готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень та вирішується питання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Встановлюються канали надходження зброї та наркотиків.

Фото: Фейсбук