Про це в етері КИЇВ24 розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

У цей портал ми включили послуги, які стосуються матеріальних виплат захисникам та захисницям, тобто доплати, допомоги, компенсації за операції. Десять послуг можна отримати онлайн у розділі “Документи”. Деякі послуги можна замовити й визначити час, коли ці послуги будете отримувати. Деякі можна отримати офлайн.

Марина Хонда наголосила, що отримати медичну реабілітацію через портал неможливо, однак сервіс містить у собі велику теку з інформацією.

Не можна отримати медичну реабілітацію онлайн, наприклад. Але вся інформація, яка є по Києву, вона вже “вшита” в портал. Це не все, що робить місто. Ми туди “вшили” інформацію від департаменту соціально-ветеранської політики, інформацію, яка стосується роботи Мілітарі Хабу, й інформацію з охорони здоров’я.

Все про новий портал

Нагадаємо, що Київ першим в Україні запустив сервіс “Портал Захисників та Захисниць”, який спростить багато процесів для киян-Захисників та киянок-Захисниць, а також їхніх родин і родин загиблих.

Головна мета сервісу – зробити взаємодію з міськими установами максимально оперативною й ефективною.

Портал працює за принципом “єдиного вікна”. Зараз на цьому сервісі вже представлено понад 40 різноманітних послуг. Серед них:

  • соціальні,
  • медичні,
  • освітні та інші послуги.

Перші 10 послуг вже можна оформити онлайн. Надалі ці переліки доповнюватимуться.

Як це працює

Людина реєструється, проходить верифікацію й у своєму особистому кабінеті бачить, які міські послуги можна отримати. Там же, через зручний інтерфейс користувачі одразу можуть подати заявку або ж ознайомитися із процедурою отримання послуг.

Портал працює в режимі бета-версії та доступний за посиланням.