Зловмисник був учасником проросійської групи, яка діяла в забороненій в Україні соціальній мережі. Він займався пропагандою комуністичних ідей.

Поліція Києва викрила киянина 1984 року народження, який поширював ідеї комуністичного режиму. Під керівництвом організатора групи в інтернеті, чоловік надрукував агітаційні листівки із пропагандою комунісзму та забороненою антиукраїнською символікою, а потім розклеював їх в громадських місцях. Замовнику, який наразі перебуває у тимчасово окупованому Криму, ймовірний злочинець звітував за допомогою фото- та відеозйомки.

Пропагандиста було затримано у порядку ст. 208 КПК України, коли він розповсюджував листівки на території Деснянського району. Копи провели у чоловіка поверхневий обшук за місцем проживання та вилучили близько 80 надрукованих листівок з антиукраїнською агітацією, мобільний телефон та банківську картку, на яку зловмисник отримував гроші за свою “роботу”. У Києві затримали чоловіка, який поширював антиукраїнські листівки.

Киянину вже повідомили про підозру, яка передбачена ч. 1 ст. 436-1 (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) КК України. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Фото: Відкриті джерела