Про це розповіла в ефірі КИЇВ24 в.о. директорки середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №81 м. Києва Ольга Фіголь.

По завершенню розслідування обов’язково всі винуватці будуть покарані. Інцидент трапився на перерві. Хлопчик про побиття не повідомляв і жодним чином не підійшов до класного керівника, асистенту теж не поскаржився, зараз розбираємося, слідство триває.

За словами Фіголь, про те, що дитина потрапила до лікарні у зв’язку з тим, що отримала травмування, класному керівникові написала мама хлопчика.

Мати надіслала скаргу щодо побиття дитини й можливого булінгу, але факту булінгу не встановлено.

Побиття 13-річного школяра: усі деталі

Через побиття 13-річного школяра у Києві розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України – умисне легке тілесне ушкодження.

Матір хлопчика повідомила, що її сина сильно вдарили в пах. Хлопчик не розповідав 10 днів про травму, допоки мама сама випадково не побачила, що у сина сильно набрякла нога. Каже, що його нібито залякав помічник вчителя і хлопчик боявся, що мати піде до директора. Усі деталі інциденту з’ясовують правоохоронці.

В одному з коментарів у фейсбуці зазначалося, що приводом для агресії підлітків став перегляд російськомовного мультфільму. Однак офіційних коментарів двох сторін з приводу цього наразі не було.

На випадок звернув увагу освітній омбудсмен Сергій Горбачов. Нині він перебуває на зв’язку з матір’ю хлопця.