Їх отримали більше сотні чоловіків.

Київські правоохоронці спільно з військовими комісарами здійснили перевірки закладів громадського харчування щодо дотримання правил роботи. Протягом трьох днів порушень встановлених вимог зафіксовано не було, однак 119 громадянам було вручено повістки — повідомив Відділ комунікації поліції Києва.

Правоохоронці нагадали, що відповідно до рішення Ради оборони міста Києва з 1 вересня робота закладів громадського харчування, нічних клубів та місць відпочинку дозволена до 22.00. У зв’язку із цим поліцейські столиці посилили контроль за дотриманням комендантської години та діяльністю суб’єктів господарювання.

Протягом вихідних працівники поліції спільно з представниками військових комісаріатів перевірили діяльність 427 закладів.

З метою попередження роботи закладів громадського харчування, клубів, дискотек та місць масового відпочинку громадян у комендантську годину такі заходи триватимуть й надалі, зазначив начальник поліції Києва Іван Вигівський.

Оскільки комендантська година розпочинається о 23.00 години, відвідувачам та персоналу закладів необхідно встигнути повернутись додому до встановленого часу. Раніше більшість установ нехтували безпекою та здійснювали свою діяльність, попри встановлені обмеження, зокрема і розважальний закладу у Печерському районі столиці, відносно якого були виявлені публікації в мережі Інтернет. Відтак нами була здійснена перевірка дотримання розважальними установами нововведень щодо часу роботи“, – сказав Вигівський.

У результаті перевірки порушень з боку суб’єктів господарювання поліцейські не зафіксували, однак склали адміністративні матеріали на громадян, які перебували на вулиці під час комендантської години. Зокрема, за статтями 173, 178 та 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Фото: Фейсбук