Про це розповів Дмитро Білоцерковець, депутат Київради, в ефірі «Радіо Київ – 98 FM».

За словами Дмитра Білоцерковця, Дарницькій міст наразі знаходиться на балансі Укрзалізниці, а не на балансі міста. Відтак, Київ не може експлуатувати цей міст, зокрема налагодити там роботу комунальників.

Депутат Київради зазначив, що для передачі Дарницького мосту на баланс міста, УЗ необхідно виконати свої функції – добудувати декілька з’їздів.

У 2020 році нове керівництво Укрзалізниці виділило 20 мільйонів гривень на корегування проекту робіт на цьому мосту. Тож, за словами Дмитра Білоцерковця, є ймовірність, що держава передасть на баланс Києва Дарницький міст уже цьогоріч.

Також депутат Київради розповів про подальшу долю мосту Патона. Наразі триває розробка проектів його реставрації. Дмитро Білоцерковець наголосив, що це буде не просто реконструкція, а й розширення проїжджої частини. Водночас розглядають питання повернення на міст трамваїв.

Дмитро Білоцерковець зазначив, що проектні роботи щодо мосту Патона планують завершити у 2021 року. А після цього будуть вирішувати питання фінансування.

«Питання фінансування таких проектів багато в чому залежить від можливостей міського бюжету. Будь-який бюджет існує тоді, коли є великі, швидкі та довгі гроші. Тому Київ наразі веде консультації з великою кількістю фінансових установ щодо можливості фінансування інфраструктурних об’єктів», – наголосив депутат Київради.

Дмитро Білоцерковець запевнив, що, у випадку успішних фінансових домовленостей, реконструкція мосту Патона розпочнеться вже у 2022 році.

Фото: фейсбук