Про це заявила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку Катерина Черногоренко в етері телемарафону.

“Так, як ми запускаємо інтеграційно, тобто декількома хвилями, абсолютно всі отримають доступ до можливості генерації цього документа…Ми бачимо статистику. Успішно завантажили вже електронний військово-обліковий документ 62 тисячі користувачів. Це дуже великий попит. Оскільки це було лише за декілька годин. І далі застосунок буде абсолютно всім доступний в маркетах”, — заявила вона.

Водночас вона додала, що відсьогодні доступ до застосунку будуть мати 176 країн і Україна.

Це ефект поступової доступності застосунку в маркетах. Абсолютно всі користувачі отримають цей доступ. Просто це буде здійснюватися декількома хвилями. Слідкуйте за цими оновленнями… Буквально протягом сьогоднішнього дня, декілька днів поспіль абсолютно всі 176 країн і Україна будуть мати доступ до застосунку.

За її словами, електронний військовий квиток вже легалізований постановою Кабінету Міністрів.

Власне функціонал запущено. Цей документ вже зафіксований, легалізований постановою Кабміну. Нарешті сталася історична подія. Електронний документ повністю прирівняний до паперового. Тобто цю “домашню роботу” уряд, Міністерство оборони виконали. Ми зможемо технічно надати доступ усім користувачам.

У зв’язку з нещодавніми змінами до законодавства щодо мобілізації всіх військовозобов’язаних зобов’язали оновити свої дані протягом 60 днів. Зробити це можна декількома способами. Зокрема через електронний кабінет військовозобов’язаного у мобільному додатку “Резерв+”.

Крім того, відсьогодні у “Резерв+” запрацював QR-код, який скасовує потребу носити з собою паперовий військовий квиток.