Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко у фейсбуці.

Електронний військово-обліковий документ вже доступний в “Резерв+”.

Також у застосунку для військовозобов’язаних українців доступний QR-код для зручної перевірки даних ТЦК або поліцією.

Розробники зазначили, що відтепер із собою можна не носити паперовий військовий квиток чи приписне свідоцтво.

Все, що потрібно знати військовозобов’язаному про застосунок “Резерв+”

Нагадаємо, що з 18 травня застосунок “Резерв+” від Міноборони доступний до завантаження і через нього можна оновити облікові дані військовозобов’язаного.

“Резерв+” надає можливість оперативно оновити дані та отримати доступ до інформації про себе у реєстрі “Оберіг”. Під час оновлення даних направлення на ВЛК не видається. Таке направлення може бути виписано у разі потреби згодом, зазначають у ТЦК.

Декого може занепокоїти те, що після уточнення даних його статус у “Резерв+” встановлений як “уточнюється” або ж “у розшуку”. Втім причина цьому здебільшого “прозаїчна”. Роз’яснення від ТЦК щодо статусів у додатку — читайте в матеріалі КИЇВ24.

Крім цього, у Міноборони відповіли на найбільш поширені питання щодо застосунку “Резерв+”, які виникають у користувачів. Подробиці дізнайтесь за посиланням.

Зазначимо, усі військовозобов’язані, призовники та резервісти віком від 18 до 60 років, повинні оновити свої дані до 16 липня 2024 року.

Раніше ми повідомляли, що чинним військовослужбовцям не потрібно встановлювати “Резерв+”. Для них запустять альтернативний застосунок. Також, якщо після реєстрації видалити “Резерв+”, то всі внесені дані все одно залишаться у реєстрі військовозобов’язаних.

Окрім того, нещодавно в застосунку “Резерв+” анонсували збільшення функцій. Військовозобов’язаним не треба буде ходити до ТЦК.