Про це розповіли на Facebook-сторінці музею.

На виставці створили чотири віртуальні зали: «Експедиції», «Спаситель», «Мамаї», «Скарби».

Там представлені записи з експедиційних щоденників Івана Гончара та віднайдені ним твори традиційного мистецтва, історії про тогочасну Україну, замальовки унікальних пам’яток архітектури, народних типажів і звичаїв, а також велика колекція з його приватного хатнього музею.

Відчуття реальної присутності у живому просторі виставки реалізовано за допомогою цифрових інструментів на платформі Unreal Engine, вишуканих віртуальних інтер’єрів, інтуїтивної та простої навігації, наявності величезної кількості текстів, анотацій та відео, високої швидкості завантаження як на мобільні, так і на стаціонарні пристрої.

У просторах виставки реалізовано динамічне світло, що додає ще більшої реалістичності та об’єму. На мобільних пристроях з’являється можливість використовувати гіроскоп та окуляри віртуальної реальності.

Експозицію доповнює фрагмент кінострічки Тараса Грималюка, створеною мистецькою агенцією “Арт Велес”. Музичним провідником виставковими залами стала мелодія виконана на електробандурі Валентином Лисенком (США).

Відвідати віртуальну виставку можна за посиланням.

Фото: facebook