Про це повідомляє flot2017.com.

У своєму вступному слові Ллойд Остін наголосив:

Ми зустрічаємось у момент виклику. Путінські окупанти розпочали черговий наступ на територію суверенної України, і сили Кремля намагатимуться просуватися далі протягом подальших тижнів у спробах створити буферну зону вздовж українського кордону.

У своїй промові він нагадав, що російські терористи продовжують  бомбити українські міста.

“Тож питання протиповітряної оборони буде одним із головних у нашому порядку денному сьогодні. І я закликаю всіх наших шановних союзників і партнерів переглянути свою здатність, щоби надати Україні потенціал ППО, який їй так терміново потрібен”, – зазначив  він.

Раніше ми повідомляли, що Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів учасникам засідання у форматі “Рамштайн”, яке відбулося 2 квітня, про ситуацію на фронті, яка загострюється.

Він також подякував країнам і особисто очільнику Пентагону Ллойду Остіну за послідовну підтримку США України, Збройних сил України та військову допомогу від США та інших союзників.

Сирський зазначив, що крім нього, перед учасниками 21-ї зустрічі у форматі “Рамштайн” виступили президент України Володимир Зеленський, міністр оборони України Рустем Умєров і начальник ГУР Кирило Буданов.

Останній раз контактна група з оборонної підтримки України зібралася 26 квітня в онлайн-режимі. Це 21-ша за рахунком зустріч з моменту заснування формату рівно два роки тому, адже перше консультаційне засідання відбулося на американській авіаційній базі в Німеччині саме 26 квітня 2022 року.