12 березня 2022 р. під ракетний обстріл російських окупантів на території Калинівської громади потрапили складські приміщення, що розташовані поблизу Квітневого.

Про це повідомили у Facebook-групі “Трибуна-Бровари”.

У повідомленні зазначили, що після обстрілу загорілася чи не третина складів, які були на 100% заповнені харчовими продуктами високої заморозки. Тому після пожежі продукція тліла ще кілька днів, і її всю доводиться утилізувати. За попередніми даними, це близько 50 тон заморожених м’ясних і рибних продуктів.

Для пересипання шарів залишків продукції під час утилізації біля Північного кладовища, Держпродспоживслужба виділила щонайменше 10 тон хлорного вапна.

Проте з потеплінням сморід від зіпсованих продуктів лише посилився. На даний час підприємство продовжує розбирати завали складських приміщень та утилізувати залишки продукції, які залишилися під зруйнованими бетонними конструкціями.

Мешканці міста неодноразово піднімали цю тему в соцмережах. Під час сьогоднішньої оперативної наради в.о. директора Броварської районної філії ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» Оксана Колесник поінформувала, що на їх адресу надійшов лист-скарга на сморід від підприємства, куди поцілила ворожа ракета.

Та за словами Колесник, за результатами дослідження, перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин у повітрі не зареєстровано.

Фото: Фейсбук