Фахівці мають встановити 250 метрів рейок, два стрілочних переводи та близько 600 шпал.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, спеціалісти Служби колії КП «Київпастранс» після обстеження пошкоджених ділянок саперами ДСНС розпочали роботи з відновлення колій у Пущі-Водиці. Зокрема, фахівці мають встановити 250 метрів рейок, два стрілочних переводи та близько 600 шпал. Роботи завершаться найближчим часом.

Kyiv Media

Микола Поворозник розповів, що під час наступу російських окупантів на Київ від ворожого вогню постраждали ділянки колії у Пущі-Водиці. На 1-й та 9-й лініях мінометні міни влучили у трамвайне полотно. На кінцевій трамвайного маршруту № 12, що на 14-й лінії, снаряд від російського «Граду» пошкодив колію та знищив трамвайну підстанцію.

Kyiv Media

«Спеціалісти «Київпастрансу» працюють для якнайшвидшого відновлення улюбленого трамвайного маршруту киян. Бо без сумніву, Пуща-Водицький трамвай – візитівка і один з символів нашого міста. Історичний маршрут, якому понад сто років, пережив дві світові війни. І щоразу місто відновлювало його. Відновимо наш легендарний маршрут і зараз!» – наголосив перший заступник голови КМДА.

Kyiv Media

Нагадаємо, замість трамвайного маршруту, який з’єднував Пущу-Водицю з рештою Оболонського району, все ще курсує тимчасовий автобусний маршрут – 12Т.

Фото: КМДА