Після цього місто «піде в мінус».

Про це в ефірі програми «КиївВголос» на радіо «Київ FM» повідомив радник київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.

За його словами, жодних програм розвитку на наступний рік в бюджеті не передбачено.

«Київ може витримати насправді ще півроку (у режимі жорсткого карантину – ред.), але ми маємо зрозуміти, що 2021 рік — це рік без програм розвитку. Це рік, коли бюджет буде виключно спрямований на поточні видатки, це буде бюджет проїдання» — повідомив чиновник.

Також він підтвердив, що досі невідомо, скільки коштів Київ отримає з державного бюджету на наступний рік.

«Київ буде, швидше за все, «в мінусі»… Комітет ВР тільки погодив проект держбюджету в першому читанні, ми не розуміємо, скільки на сьогодні там закладено субвенцій до столиці… я просто нагадаю, що столиця до сих пір знаходиться у нерівних умовах порівняно з іншими містами і в нас забирають 60% податку на доходи фізичних осіб. Якби ці гроші залишалися в міському бюджеті, столиця б не потребувала дотацій і субвенцій» — повідомив Бондаренко.

Зауважимо, що нещодавно міський голова столиці Віталій Кличко заявив про те, що місто поки не впроваджуватиме суворий карантин, щоб «втримати економіку».

Фото: фейсбук