Про це заявив лідер демократів у Сенаті Чак Шумер у соцмережі Х.

Якщо Палата представників відправить пакет законопроєктів щодо національної безпеки, ми швидко відправимо його президенту США Джо Байдену, — наголосив Шумер.

Він додав, що сподівається на підтримку законопроєктів з боку Палати представників, оскільки «зволікання дорого обійшлося США та їхнім союзникам». Шумер нагадав, що цього тижня провів зустріч із прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем.

Якщо США не підтримають Україну, вони програють війну Путіну, — наголосив лідер демократів.

Однак, відсьогодні Сенат пішов на перерву до 29 квітня. Сам Шумер не уточнив, чи збиратимуться сенатори в екстреному порядку, щоб швидше прийняти допомогу Україні та Ізраїлю.

Нагадаємо, що сьогодні, 19 квітня, Палата представників США провела процедурне голосування за чотири законопроєкти про іноземну допомогу, зокрема й Україні.

Це дозволяє винести законопроєкти на розгляд Палати, який, як повідомляла журналістика Голосу Америки Катерина Лісунова, розпочнеться вже завтра. Імовірно, «український» акт розглядатимуть першим. Початок процедури ухвалення проєктів законів — о 20:00−20:30 за київським часом.