Організація VISIT Ukraine пропонує іноземним туристам тури в українські міста, які сильно постраждали від війни і при цьому описує їх як тури для “спокійного відпочинку”. У текстах-описах турів є і інші двозначні твердження — про них у своєму Фейсбуці повідомила екскурсоводка Анна Купрій.

Крім того, компанія пропонує відвідати місця, де загинули люди.

VISIT Ukraine, які називають себе “об’єднанням представників туристичної трансформації України”, пропонує такі тури Київщиною:

Ми прогуляємося з вами територіями житлових кварталів та місць де відбувалися звірські вчинки російських солдатів. Але ви повернетеся в нові озеленені парки та сквери. Ця екскурсія саме для любителів природи та спокійного відпочинку. Саме в Бучі та Ірпені ви зможете відчути тишу природи та насолодитися неймовірними пейзажами“.

А ось як “привабливо” описано Одесу:

Трагічні свідчення руйнувань внаслідок завданих Одесі ракетних ударів: влучення у житлові будинки та інфраструктурні об’єкти, розтрощене уламками ракети одне з міських кладовищ. Одне з них — будинок де загинула мати разом зі своєю тримісячною донькою. Це одна з популярних історій війни“.

До текстів з описом екскурсій прикладені фото розбомблених будинків та інфраструктури.

Купрій пише, що на зауваження з приводу етичності такої реклами і такого заробітку, керівництво компанії не реагує.

Редакція КиївMedia намагається отримати коментарі сторін.

ДОПОВНЕНО

Тури окупованими містами скасували – тут про це докладно.

Фото: Фейсбук