Про це повідомляє Politico.

За даними видання, адміністрація президента США Джо Байдена хоче повернутися до попереднього графіка, згідно з яким скорочення запасів американських боєприпасів і обладнання для України оголошувалося б приблизно кожні два тижні.

Politico, посилаючись на американських чиновників, повідомило, що новий пакет військової допомоги може з’явитися вже до кінця цього тижня.

Такою була загальна послідовність пакетів протягом більшої частини минулого року, поки не закінчилися гроші, і до того, як Конгрес нарешті ухвалив пакет допомоги Україні в розмірі 60 мільярдів доларів минулого місяця.

До пакета, ймовірно, увійдуть боєприпаси та інша військова техніка.

Раніше у США анонсували новий пакет військової допомоги Україні на 2 мільярди доларів. Кошти спрямують на виробництво і закупівлю зброї для української армії через новий фонд оборонної промисловості.

Нагадаємо, що американські чиновники не погоджуються зі скасуванням заборони на використання американської зброї для ударів по російських тилах, але Україна посилює тиск.

Максим Скрипченко, голова українського аналітичного центру “Центр трансатлантичного діалогу”, відзначив, що скасування заборони ще до наступу на Харків могло б перешкодити окупантам сконцентрувати свої війська на кордоні.