Про це повідомляє Департамент культури КМДА.
Локація музею вибрана не випадково – сцена Співочого поля – сакральне місце для українських музикантів. Багато українських зірок робили тут перші кроки у мистецтві.
Як зазначається, експозиція музею розповідає про історію грамзапису. Колекцію налічують більше ніж 400 одиниць основного фонду української музики на різних звукових носіях.
Ініціатива створення музею належить його керівнику – одному з піонерів української електронної сцени Івану Москаленку (DJ Derbastler), а ідея форми та змісту – відомому культуртрегеру, директору Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Федіру Баландіну.
У КМДА також додали, що головним науковим консультантом музею став відомий києвознавець і дослідник Михайло Кальницький.
У планах музею – розширення, культурологічні розвідки, експедиції, присвячені різним аспектам музичної культури України і Світу, оскільки платівка, як цілісний витвір мистецтва, потребує збереження та вивчення.
Музей працює в суботу та неділю з 12:00 до 18:00 за адресою: вул. Лаврська, 41.
Нагадаємо, у КПІ ім. Ігоря Сікорського до 125-річчя університету у студентському кампусі з’явилась скульптура «Юність».
Композиція присвячена усім студентам, які боронять нашу країну на фронті, здають кров, волонтерять, створюють роботів-розміновувачів, розробляють протези, фільтри для очищування води та багато іншого.
Фото: КМДА