У столиці за рік відправили на переробку майже 20 тисяч кубометрів відходів. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За словами чиновника, у Києві зібрали відходів у кілька разів більше — 320 сміттєвозів з відходами не поїхали на полігон для захоронення, а перетворились на нову продукцію: скло на нову скляну тару, пластик та поліетилен – на нові пляшки, ящики для овочів та іншої продукції, папір – на гофротару, паперові рушники, блокноти тощо.

Посадовець поінформував, що в місті працює близько 3,5 тисячі контейнерів для роздільного збору. Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» придбало цього року 1000 нових контейнерів для роздільного збору відходів. Мова йде про комплекти контейнерів-«дзвіночків» для окремого збору пластикових (PET) пляшок та скла. Уже встановили 400 одиниць.

Петро Пантелеєв також нагадав, що цього року Київ відправив на переробку першу партію зібраних киянами батарейок. Для цього місто встановило 143 спеціальні помаранчеві контейнери для батарейок, термометрів та ламп.

Нагадаємо, комунальники відзвітували про встановлення більше 300 сміттєвих контейнерів.

Фото: facebook