Про це повідомляє начальник служби зв’язків із громадськістю Сухопутних військ ЗСУ Володимира Фітьо в ефірі телемарафону.

Ситуація на Бахмутському напрямку досить активна. 21 ворожа атака була відбита нашими захисниками… Ворог активно використовує авіацію, якщо це дозволяє погода… Бачимо, що на артилерійські обстріли погода не сильно впливає. Перед тим як здійснювати штурмові дії, російські окупанти активно обстрілюють українські позиції.

За словами Фітьо, на даному напрямку ЗСУ за добу вдалося ліквідувати 235 окупантів та знищити 8 одиниць військової техніки, серед яких одна БМП-3.

Він наголосив, що на Бахмутському напрямку бойові дії відбуваються як на північному, так і на південному фланзі.

Наші військові в активній обороні та за кращої нагоди переходять до атакувальних дій і покращують тактичне становище. Зараз російські війська намагаються відбити втрачені позиції, але успіху не мають.

Нагадаємо, українські військові також закріпилися на лівому березі Херсонщини, їм вдалося просунутися до Кринків. У виступі в Інституті Гудзона у Вашингтоні Єрмак підкреслив, що, попри складні бойові обставини, українське військо “закріпилося на лівому березі Дніпра” і веде контрнаступальні дії на невизначених ділянках фронту.