Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує ― у Сирії тренують російських операторів БпЛА іранського виробництва.

У повідомленні йдеться, що навчання для росіян проводять “Ліванська поліція Хезболли” та “Іранська революційна гвардія”. Тренування проводять на території сирійського військового аеродрому Шайрат.

Зазначається, що лівансько-ірансько-російський навчальний курс передбачає опанування безпілотниками типу “Shahed-136” та “Ababil-3”, а також дистанційно керованого літака Raad.

Очолює військові навчання один із командирів Хезболли Камаль Абу Садік, який спеціалізується на виготовленні та обслуговуванні безпілотників.

Окрім того, за інформацією ГУР, разом з окупантами вишкіл проходять найманці-сирійці, яких Москва планує залучити у війні проти України як операторів БпЛА.

Нагадаємо, що ще минулого тижня Головне управління розвідки МО України поділилось інформацією про те, що росія набирає найманців у Сирії для участі у бойових діях проти України.

Підготовка відбувається на сирійській території неподалік міста Алеппо та аеродрому “Kuweires”. Перша партія ― близько 1000 найманців ― проходить вишкіл з акцентом на ведення бойових дій у міській забудові, зазначає ГУР.