Про це повідомив у Твіттері голова представництва ЄС в Україні Матті Маасікас.

Зворушливо до сліз – прапор ЄС внесено до сесійної зали українського парламенту. Щоб залишити там“, — написав він у коментарі до відео внесення прапора.

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук назвав встановлення прапора ЄС у парламенті історичним моментом.

Історична мить! Прапор Європейського Союзу відтепер у стінах Українського парламенту Це була моя Мрія. Вона здійснилась. І додам: Верховній Раді личить прапор ЄС як за кольором, так і за сенсом” — зазначив він у Твіттері.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні присутній на пленарному засіданні Верховної Ради. Він виступив перед нардепами.

Також по відеозв’язку виступила президент Єврокомісії Урсула фон ден Ляєн.

Глава Єврокомісії заявила, що Київ тепер має «дуже чітку європейську перспективу», але шлях до членства в ЄС потребуватиме часу і важкої роботи.

«Україна є країною-кандидатом на вступ до Європейського союзу, що ще п’ять місяців тому здавалося майже неймовірним… Наступні кроки знаходяться в межах вашої досяжності. Але вони вимагатимуть важкої роботи», – сказала вона.

Як повідомлялося, глави держав та урядів Європейського Союзу 23 червня ухвалили рішення щодо надання Україні статусу країни-кандидата на входження до ЄС.

Фото: скріншот