Про це повідомили у Національній опереті України.

У повідомленні зазначили, що 12 червня у Віденській народній опері відбудеться концерт “Разом за Україну”. У благодійному концерті братимуть участь солісти Київського національного академічного театру оперети, солісти та оркестр Віденської народної опери. Диригенти проєкту – Ґерріт Прісснітц (Австрія), Сергій Дідок (Україна).

«Довгий час театр був закритий через війну. Ми щодня чуємо повітряні атаки, але віримо, що війна скоро закінчиться і ми знову зустрінемось всі разом у нашому прекрасному театрі», – розповів Богдан Струтинський, генеральний директор- художній керівник Київського національного театру оперети.

Благодійний концерт має на меті підтримку українських митців та реалізується з ініціативи Посла України в Австрії д-ра Василя Химинця за сприяння OEAD Kooperationsbüro Lemberg – Австрійського бюро кооперації у Львові.

У програмі прозвучать композиції з опер та оперет В.-А. Моцарта, Дж.Верді, Й.Штрауса, музика Й.Брамса, твори М. Лисенка, А. Кос- Анатольського, С. Гулака-Артемовського, пісні О. Білаша, Д. Боньковського, ін. Cолісти концерту: з.а. України Олена Арбузова, з.а. України Любов Доброноженко, з.а. України Валерія Туліс, з.а. України Анатолій Погребний, з.а. України Ольга Федоренко, Петро Челялі, Олександр Чувпило, Тетяна Дідух, Жюльєтт Халіл, Урсула Пфітцнер, Якоб Семотан.

Фото: Фейсбук