Про це повідомив редактор Радіо Свобода Рікард Йозв’як.

Загальноєвропейська заборона пошириться на Voice of Europe, RIA Novosti, Izvestija, Rossiiskaja Gazeta.

Нагадаємо, що платформа Voice of Europe,  яку вважають ресурсом колишнього народного депутата України Віктора Медведчука, якого підозрюють у державній зраді, використовувалася для впливу на європейські вибори. Про таке заявляла віцепрезидентка Єврокомісії Вера Юрова.

Раніше повідомляли, що медіаплатформу Voice of Europe викрили у причетності до спроби російського втручання у вибори до Європейського парламенту. Віцепрезидентка Єврокомісії Вера Юрова наголосила, що обмеження щодо Voice of Europe увійдуть до 14-го пакета європейських санкцій проти Росії, над якими вже ведеться робота у Євросоюзі.

Окрім того, до санкційного списку можуть потрапити Віктор Медведчук та його соратник Артем Марчевський, який і є керівником Voice of Europe.

Що передувало

У кінці березня Чехія розкрила діяльність російської мережі, яка через платформу Voice of Europe намагалася вплинути на результати майбутніх виборів до Європейського парламенту.

Через Voice of Europe ці агенти підкуповували проросійських європейських політиків та поширювали пропаганду для дискредитації України та її прихильників в Європі.

У результаті Медведчук, якого чеські спецслужби звинуватили у фінансуванні цієї платформи, разом з її керівником Марчевським були об’єктом національних санкцій Чехії.