Збройні сили України не змогли надати інформацію про кількість штрафів, що були виписані громадянам, які не оновили свої військово-облікові дані до 16 липня 2024 року. Така інформація належить до державної таємниці або не облікується.

КИЇВ24
Мобілізація в Україні. Фото: Getty Images

Про це інформує «Українська правда».

Зазначається, що 24 вересня 2024 року видання звернулося до глави Міноборони Рустема Умєрова та до командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Павлюка із запитами про надання інформації щодо кількості складених протоколів і виписаних штрафів з 16 липня 2024 за статтею про порушення правил військового обліку.

Згодом від Міноборони надійшло повідомлення про те, що запит зареєстровано і «передано на опрацювання та надання відповіді в Адміністративне управління Генштабу ЗСУ».

Пізніше «УП» отримала дві відповіді на запит від начальника управління комунікацій командування Сухопутних військ ЗСУ Анатолія Прошина та від Дніпропетровського обласного ТЦК.

Дніпропетровський ОТЦК та СП зазначив, що запитувана інформація належить до таких, що становить державну таємницю.

Запитувана вами інформація є інформацією з обмеженим доступом. З урахуванням цього, Дніпропетровський ОТЦК та СП має відмовити в задоволенні вашого запиту на отримання інформації.

Водночас у командуванні Сухопутних військ ЗСУ повідомили, що ведення обліку кількості складених протоколів про адмінпорушення «не передбачено», тому запитувана інформація у них «відсутня».

Нагадаємо, закон про мобілізацію набрав чинності 18 травня 2024 року. Згідно з ним, громадяни України, які перебувають на військовому обліку, були зобов’язані протягом 60 днів від дня набрання чинності законом про мобілізацію уточнити адресу проживання, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти (за наявності електронної пошти) та інші персональні дані.

16 липня 2024 був останній день, коли чоловіки могли оновити свої дані без порушення законодавства.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

Останні новини

Погода
Більше новин