Про це повідомляє «Україна без сміття».
«Проект працюватиме за принципом поворотної тари, тож збирати органіку буде точно в кайф. А використовуючи додаток, усе буде схоже на гру, яка в результаті покаже, який шматок свого бюджету ви зекономили», – йдеться у повідомленні.
На старт, увага, «УБС Компост»!Друзі, ми починаємо свій перший проєкт компостування! Ви так часто запитували нас, що…
Опубліковано Україна БЕЗ сміття Четвер, 6 серпня 2020 р.
«УБС Компост» – так назвали проект. Перед його запуском «Україна без сміття» провела дослідження серед своєї аудиторії, запитавши, чи сортують вони відходи, і скиль утворюється у них органіки щотижня. Інфографіки показують результати червневого опитування. Участь у ньому взяли 312 людей.
Як це працює?
- Людина отримує на касі станції прозоре відерце з кришкою для збору органічних залишків ємністю 10 л, в якому буде біорозкладний пакет «Біосфера» й наліпка з правилами компостування.
- У спеціальний журнал вносяться дані користувача з його підписом про відповідальність збирати органіку на компостування.
- Коли відходи назбиралися, послуга компостування оплачується на касі й користувач отримує нове й чисте відро.
Скільки це коштує?
Перед тим, як скласти прайс, організація запитала у громадськості, скільки вони готові платити за послугу компостування.
На основі цього вирішили, що 60 гривень коштуватиме одна здача зібраних органічних залишків.
Яка доля зібраної органіки?
Коли зібрана сировина у вуличному компостері перетвориться на компост, «Україна без сміття» дарує його користувачам у вигляді добрива для кімнатних рослин.
Фото: Україна без сміття, pixabay.com