Про це повідомила пресслужба Мінвідновлення.

Зазначається, що у зустрічі брали участь заступники міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач та Юрій Васьков і новопризначений заступник голови Мінінфраструктури Польщі Павел Ганцаж.

Вона стала продовженням переговорів віцепрем’єра з питань відновлення України Олександр Кубраков та нового міністра інфраструктури Польщі Даріуша Клімчака у Варшаві.

Ключовий результат зустрічі – погодження спільних позицій для розблокування кордону. Сторони досягли порозуміння щодо компромісних рішень та їхньої реалізації, – йдеться в повідомленні.

Там наголосили, що зміни до поточної угоди про лібералізацію вантажних перевезень, чого вимагають польські перевізники, не обговорюються.

Наступний етап – перемовини на рівні Міністерства інфраструктури Польщі та протестувальників, – додали в Мінвідновленні, подякувавши Варшаві за готовність до діалогу й роботу над вирішенням блокади.

Нагадаємо, що заступник міністра інфраструктури Польщі Павел Ганчарж, який у п’ятницю перебуває у Києві з візитом, заявив про прорив у вирішенні проблеми блокади кордону польськими перевізниками.

Ганчарж висловив сподівання, що спільними зусиллями України та Польщі вдасться розблокувати кордон до Різдва.