Посольство України буде відкрите в Руанді - країні на сході Африки.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства закордонних справ України.

За інформацією, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснив перший в історії візит до Руанди, де провів у столиці Кігалі переговори зі своїм колегою Вінсентом Бірутою.

«Наприкінці 2022 року Президент Володимир Зеленський поставив українській дипломатії чітке завдання: розширити присутність в Африці. Після ретельного аналізу ми запланували відкриття нових посольств в африканських країнах, одне з яких відкриємо в Руанді. Руандійська сторона вже надала офіційну згоду на створення української дипломатичної місії в Кігалі», — сказав Кулеба.

Міністри обговорили Формулу миру Президента України, яка допоможе встановити справедливий та довготривалий мир в Україні та гарантуватиме безпеку в світі, зокрема в Африці. Дмитро Кулеба запросив Руанду приєднатися до втілення Формули миру.

Як раніше повідомлялося раніше, Албанія уперше за 30 років дипломатичних відносин відкриє своє посольство в Києві. Про це повідомляє міністр закордонних справ Албанії Олти Джачки у Twitter. Міністр додала, що обидві країни пройшли шлях від тиранії до демократії та наголосила на героїчній боротьбі українців за збереження свободи.

Фото: Відкриті джерела