Українські розвідники продовжують завдавати ударів по логістиці російських військ на Запорізькому напрямку.
Відповідне відео оприлюднили у Головному управлінні розвідки.
На опублікованих кадрах зафіксовано ураження російських вантажних автомобілів, які використовувалися для постачання підрозділів армії РФ.
У розвідці зазначили, що окупанти й надалі використовують так званий сухопутний коридор до тимчасово окупованого Криму, однак українські дрони перетворюють такі маршрути на небезпечні для ворога.
У ГУР пообіцяли продовжити знищення техніки РФ
У відомстві наголосили, що робота зі знищення російської техніки та порушення логістики противника триває.
«Ворожа техніка, як і самі окупанти, будуть палати й надалі», – заявили у ГУР.
Тим часом в окупованому Криму сталась пожежа на ТЕЦ і знеструмлення районів півострова: біля Керчі повідомляють про ураження російської ППО та дронів.





























