Українські розвідники продовжують завдавати ударів по логістиці російських військ на Запорізькому напрямку.

Відповідне відео оприлюднили у Головному управлінні розвідки.

На опублікованих кадрах зафіксовано ураження російських вантажних автомобілів, які використовувалися для постачання підрозділів армії РФ.

У розвідці зазначили, що окупанти й надалі використовують так званий сухопутний коридор до тимчасово окупованого Криму, однак українські дрони перетворюють такі маршрути на небезпечні для ворога.

У ГУР пообіцяли продовжити знищення техніки РФ

У відомстві наголосили, що робота зі знищення російської техніки та порушення логістики противника триває.

«Ворожа техніка, як і самі окупанти, будуть палати й надалі», – заявили у ГУР.

Тим часом в окупованому Криму сталась пожежа на ТЕЦ і знеструмлення районів півострова: біля Керчі повідомляють про ураження російської ППО та дронів.