Про це йдеться в повідомленні Громадської організації “Міжнародні автомобільні перевізники України”

“У звʼязку з блокадою та свавіллям, польськими фермерами на кордоні UA-PL. Українські міжнародні перевізники не можуть бути осторонь, бо вони є артеріями економіки. Тому ми вимагаємо рівних умов економічної співпраці”, – йдеться в повідомленні

Керівник громадської організації “Перевізники західного регіону” Віталій Коценко у коментарі Суспільному розповів, що акція почнеться 15 лютого о 9:00.

За його словами, учасники акції не впускатимуть на територію України польських перевізників, які перетинатимуть пункт пропуску “Ягодин — Дорогуськ”.

Вони будуть тут з нами стояти на своїх машинах, поки наші українські перевізники з їхнього боку не почнуть їхати. Адже вони в годину пропускають одне авто, і то не українського, а польського водія

Керівник громадської організації додав, що тривалість протестів українських перевізників залежатиме від ситуації з польського боку кордону. Водночас проїзд рейсових автобусів на пункті пропуску “Ягодин” не блокуватимуть.

Нагадаємо, польські фермери заявили, що 20 лютого вони заблокують усі прикордонні переходи між Польщею та Україною, а також під’їзні шляхи до залізничних перевалочних станцій і морських портів. Вони наголосили, що невдоволені неконтрольованим напливом товарів з України до Польщі через рішення ЄС.