Про це йдеться в повідомленні “Укрзалізниці”.

“Партія вантажівок залізницею прибула до Польщі. Українська та польська сторони узгодили всі питання щодо перевезень та оформлення митних і прикордонних процедур”, — йдеться у повідомленні.

У компанії додали, що далі вантажівки попрямують автошляхом до пункту призначення і зазначили, що наступні відправлення планується зробити регулярними та задіяти в перевезеннях більше модернізованих платформ.

Там також нагадали, що “Укрзалізниця” організувала між Україною та Польщею контрейлерний поїзд для перевезення вантажівок. Він курсує за маршрутом Скнилів (Україна) – Славкув (Польща).

“Щоб замовити перевезення вантажівки контрейлерним поїздом з України, потрібно звернутися до філії “Центр транспортного сервісу “Ліски” АТ “Укрзалізниця”, у зворотному напрямку – до UZ Cargo Poland”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 7 грудня, «Укрзалізниця» відправила до Польщі перший контрейлерний потяг з вантажівками. Над проєктом компанія працювала два тижні. У складі поїзда 23 платформи, на які було завантажено 13 тягачів з напівпричепами.