Про це Матвій Бідний розповів виданню Tribuna.

У будь-якому випадку, зараз оголошувати про бойкот не слід. Нам треба робити все, щоб їх там було принаймні якнайменше. І тримати цю інтригу, цю напругу, тиск до самого кінця. Подивимось, яким чином буде здійснюватись цей відбір. Ми бачимо, що МОК додатково взяв на себе повноваження переглядати рішення міжнародних федерацій, якщо я правильно зрозумів суть того, що було написано в тих умовах […]. Я думаю, що ми маємо використовувати кожну можливість для того, щоб оскаржувати, щоб висвітлювати. Це моя думка, але зрозуміло, що рішення буду приймати не тільки я

Він додав, що українські організації уважно стежитимуть за діями Міжнародного олімпійського комітету і у разі, якщо буде спроба заохочення російського режиму, то Україна відмовиться від участі.

Нагадаємо, у п’ятницю, 8 грудня, виконавчий комітет Міжнародного олімпійського комітету (МОК) дозволив російським і білоруським спортсменам змагатися на Олімпійських іграх 2024 у Парижі, але індивідуально і під нейтральним прапором. Вони не мають права виступати з власними командами чи демонструвати державну символіку.

Нагадаємо, у квітні 2023 року пленум Олімпійського комітету Чехії не погодився з будь-якою формою участі Росії та Білорусі в Олімпійських іграх-2024 у Парижі під час війни в Україні. Представники асоціацій мали б звернутися до міжнародних спортивних федерацій й активно працювати над тим, щоб не допустити участі спортсменів з Росії та Білорусі в Олімпійських іграх.

Раніше збірним України офіційно заборонили участь у змаганнях, де будуть представлені атлети з Росії чи Білорусі. Відповідний текст наказу опубліковано на сайті Міністерства молоді та спорту України.