Компанія наразі активно працює над впровадженням нового способу придбання квитків на потяги, що спрощує та забезпечує більшу безпеку у всьому процесі.

Однією з ключових ініціатив є інтеграція з додатком “Дія”, яка дозволить пасажирам легко та зручно підтверджувати свою ідентифікацію. Це нововведення не тільки забезпечить зручність для пасажирів, але й допоможе виявляти та припиняти недозволену діяльність перекупників квитків на міжнародних маршрутах.

За словами Олександра Перцовського, представника Укрзалізниці, ця інтеграція відкриває можливість реагувати на будь-яку аномальну активність. Якщо будь-яка особа починає масово купувати квитки, то система може оперативно реагувати та блокувати її доступ, забезпечуючи справедливість та доступність квитків для всіх пасажирів.

Також хочемо зазначити, що пасажири мають можливість купувати квитки на сайті компанії Тікетс. Це розширює вибір та зручність для тих, хто шукає оптимальний спосіб придбати квитки на залізничний транспорт.

Ця ініціатива Укрзалізниці є важливим кроком у напрямку покращення обслуговування пасажирів та створення більш справедливого середовища для подорожей на залізничному транспорті в Україні. У відповідь на зростаючий попит та технологічні виклики, Укрзалізниця продовжує розвивати та модернізувати свої послуги, спрямовані на комфорт та зручність пасажирів.

Фото: УЗ