Аеропорт “Київ” відкрив пункт тестування на коронавірусну інфекцію. Про це повідомляє офіційна сторінка аеропорту у Fаcebook.

Тестування здійснюється у загальнодоступній зоні, на першому поверсі Терміналу А біля медпункту; його вартість — 1700 гривень. Аналізи добирають співробітники приватної клініки VERDE Medical Clinic.

В аеропорту «Київ» кожен пасажир може пройти тестування на коронавірус.Отже, пасажири, які щойно прилетіли в…

Опубліковано Аеропорт Київ – Kyiv Sikorsky Airport Середа, 29 липня 2020 р.

Результати аналізів пасажир зможе отримати протягом 24 годин.

«…медпрацівник бере мазок з горла і носа, після чого матеріал направляється на дослідження… Також результати тестів лабораторія відправляє в Центр громадського здоров’я. За наявності негативного результату, з мобільного додатка “Дій вдома», пасажиру надсилається повідомлення щодо зняття з резервації і припинення дії 14-денного контролю самоізоляції», — повідомляють в аеропорту.

Нагадаємо, тестування мають проходити пасажири, які прибувають з країн «червоної зони», як, наприклад, Албанії або Болгарії. Якщо людина відмовляється проходити тестування, вона має відбути 14-денну самоізоляцію. Міністр інфраструктури Владислав Криклій 14 липня анонсував встановлення лабораторій для проходження ПЛР-тестів в аеропортах «Бориспіль» та «Львів». Також міністр докладно пояснив, як пройти ПЛР-тест в аеропорту.

Фото: pixabay