Раніше у Києві діяло правило: дитина могла відвідувати дошкільний навчальний заклад тільки, якщо обоє батьків працюють і підтверджують свою зайнятість відповідними документами з місця роботи. Наразі це рішення скасоване.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський у програмі «Питаннячка Києва».

«Рішення про довідки було прийняте, коли у Києві було мало людей. Коли ж до міста повернулася більша частина киян і приїхали ВПО з інших регіонів, то ми це рішення скасували», — зазначив Валентин Мондриївський.

За його словами, всі директори садочків проінформовані про це, тому вже не повинні вимагати у батьків документів про працевлаштування.

Валентин Мондриївський підкреслив, що рішення про довідки обмежувало не лише киян, які через війну втратили роботу, але й переселенців, які ще не встигли її знайти. А шукати роботу і ходити по співбесідах не можуть, бо ні з ким залишити дитину.

Заступник голови КМДА додав, що зараз місто намагається діяти гнучко — короткі ефективні рішення варіюються залежно від зміни ситуації.

Також столична влада збільшить фінансування малокомплектних дошкільних закладів і закладів дошкільної освіти з групами спеціального типу. Таким чином, буде забезпечено повну компенсацію перебування дітей вимушених переселенців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту в комунальних закладах дошкільної освіти.

Фото: Відкриті джерела